КОРИСНІ СТАТТІ ДЛЯ БІЗНЕСУ

ДОСВІД ДИСТАНЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ: ЧАСТИНА 1 | ЗВИКАННЯ І ПЕРШІ ВРАЖЕННЯ

З відкриттям бізнесу я став частіше подорожувати країною, бо працюю дистанційно.


У 2019-му році, в період першої хвилі коронавірусу, питання оренди офісу навіть не розглядалося. Всі пішли працювати дистанційно. Спочатку було дещо сумбурно, незвично, але через декілька місяців я зрозумів, що все-таки дистанційно можна працювати і дуже навіть продуктивно.


Нагадаю, наша компанія надає юридичні, бухгалтерські послуги та оптимізовує бізнес-процеси в компаніях. Про наші послуги читайте тут: https://youroffice.com.ua/#rec220704583. Дистанційно переважно можуть працювати ІТ-компанії, рекламні та маркетингові агентства. Як виявилось, наші послуги - не виняток.


Самого бажання для успішної дистанційної роботи недостатньо. Тут найважливіше налаштувати всі бізнес-процеси, комунікацію, регулярно складати план завдань на місяць і рухатись до цілі, правильно задати вектор.


До речі, цікаво, що, за даними соціологів, близько 36% українців під час карантину перейшли на роботу з дому. До карантину цей відсоток був набагато меншим - 9%, хоча охочих було набагато більше.


Мені комфортно і продуктивніше працюється дистанційно, особливо ефективно працювати в горах, у Буковелі чи в Яремче.


Дуже важливо дисциплінувати себе, а іноді й примушувати. Дистанційна робота вимагає відповідальності та самодисципліни. Без цих факторів ви не досягнете очікуваного результату.


Поділюся своїми перевагами від дистанційної роботи:

  • можливість самостійно планувати свій час;
  • вибір робочого місця (Буковель, коворкінг, кафе, іноді працюю в авто);
  • економія часу (затори в офіс);
  • зменшення витрат (оренда приміщення, меблі, комунальні послуги, охорона);
  • більше часу на особисте життя (рідні, друзі, подорожі, спорт, хобі);
  • можу брати до себе на роботу фахівців з інших міст.

Якщо відповідально ставитися до роботи, недоліків у дистанційці не бачу. А моє завдання, як керівника, створити комфортні умови для всіх працівників компанії.


Моя мрія й мета наразі — налаштувати роботу компанії так, щоб жити і дистанційно працювати на Балі.

Новини Персональна сторінка