КОРИСНІ СТАТТІ ДЛЯ БІЗНЕСУ

ЯК БІЗНЕСУ ПЕРЕЖИТИ КАРАНТИН: 5 ПРАКТИЧНИХ ПОРАД

Вчора мав можливість з колегами по бізнесу зустрітись з головним санітарним лікарем України - Віктором Ляшко (https://www.facebook.com/viktor.liashko).

Відбулась досить змістовна розмова. Мене і моїх колег найбільш цікавила тема, як і при яких умов буде розвиватися бізнес, особливо як пережити його в цей непростий для нас час.

Зі слів заступника Міністра, прогнози не зовсім втішні. Найнебезпечніше те, що цю хворобу неможливо передбачити, ні її ріст, ані спад. Тому готуватись потрібно до найгіршого.

По прогнозам, уже в цьому році в світі винайдуть і запатентують вакцину. В Україні вона повинна з‘явитись орієнтовно в квітні-травні 2021 року.

Приголомшило те, що з настанням холодів значно збільшиться ріст захворювань в країні і як результат ми перейдемо на жорсткий карантин. Друга і третя хвилі триватимуть до кінця 2021 року.

На основі докладу пана Ляшка хочу дати декілька порад для бізнесу, як пережити covid-19 з мінімальними втратами.

1.Відкоригуйте бізнес-план та стратегію компанії по маркетингу. Така термінова корекція потребує виваженого аналітичного підходу. Відкладіть всі справи і підійдіть до цього пункту відповідально.

2.Розробіть стратегію виживання (економте на фонді заробітної плати. Знайдіть аутсорсингову компанію для ведення бізнесу. Це значно заощадить ваші витрати).

3.Пристосовуйтесь (адаптовуйтесь) до нових реалій швидко, не чекаючи покращення ситуації (виживає той, хто швидко пристосовується).

4.Спілкуйтеся з вашими клієнтами, побудуйте емоційний зв'язок (зустріньтесь за чашкою чаю, зателефонуйте, запитайте як справи тощо.)

5.Перейдіть повністю на систему електронного документообігу з вашими клієнтами (заощаджуйте кошти на канцелярії, економте свій час).

І нехай Вам щастить у веденні бізнесу
Персональна сторінка Новини